Број на оглас: 3555479
Објавен на: 02.08.2020, 14:30
1 / 5

Se izdava deloven prostor

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
30 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZDAVA DUJKAN
SO
STRUJA
VODA
PLOCKI
WC
ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO DOGOVOR
SE NAOGA KAJ STAROTO UCILISTE KOCO RACIN
075642110