Број на оглас: 3555376
Објавен на: 23.05.2020, 20:27
1 / 4

Prodavam prikolka KRONE

2.400 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam prikolka platforma KRONE 1996 godina. Solidni gumi, prikolkata e vo odlicna sostojba.