Број на оглас: 3555214
Објавен на: 25.02.2021, 11:29
1 / 8

Letni gumi

600 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


2 letni gumi Tigar dobro socuvani