Број на оглас: 3554909
Објавен на: 04.06.2020, 09:17
1 / 3

Продавам вуфер + појачало за во кола, одлична состојба

150 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Сабвуфери

Вид на оглас: Се продава


Продавам вуфер + појачало за во кола, custom made, одлична состојба и квалитет.
Цена: 150€ ФИКСНА.

ТЕЛ: 070/222-742
ТЕЛ: 070/222-742
ТЕЛ: 070/222-742
ТЕЛ: 070/222-742
ТЕЛ: 070/222-742
ТЕЛ: 070/222-742
ТЕЛ: 070/222-742
ТЕЛ: 070/222-742