Број на оглас: 3554848
Објавен на: 23.05.2020, 22:34
1 / 2

Stan / luka se iznajmuva

15.000 МКД
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva za kratok Preston stan vo Stip na 5 min.od centar vo naselba levaci.kompletno renoviran . Za poveke info. Javete se