Број на оглас: 3554571
Објавен на: 01.06.2020, 08:13
1 / 8

RENAULT SCENIC 1.5 dci

3.300 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema, napraven celosel redoven servis, mala potroshuvachka