Број на оглас: 3554306
Објавен на: 08.08.2020, 15:34
1 / 8

MAN 33422 KIPER

2 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


33 422 ORGINAL KIPER 20 TO 95 GO GOLEMA EVROPA DEFERENCIALI

ZA KES EKSTRA CENA
AVTOMOBIL DO 5000 EV. INFOR 09 M21 CAS. MOZE ZAMENA ZA MALO KAMIONCE