Број на оглас: 3554300
Објавен на: 23.05.2020, 20:11
1 / 5

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI SET LAMELA

15 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva polovni kompletni set lamela so zamaec za Touran 2.0tdi 140ks. Cena po dogovor, broj za kontakt 075661344