Број на оглас: 3554291
Објавен на: 23.05.2020, 23:46
1 / 3

Lenovo ideapad 130 15.6 amd a9

15.000 МКД Цената е фиксна
Производител:
Lenovo
Xaрд диск HDD:
160 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
AMD A-Serie
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava laptop lenovo ideapad 130 kupen vo usa koristen 3 meseci , performansi
Cpu amd a9 9425 3.1ghz
Ram 4gb ddr4 2133 mhz so moznost za nadgradba na uste edna plocka
Gpu integrated amd radeon r5
SSD 128 GB