Број на оглас: 3554033
Објавен на: 29.09.2020, 04:38
1 / 1

Se izdava prazen stan 50m2

4.500 МКД Цената е фиксна 4.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava prazen stan 50 m2 na ulica ilindenska na 5 sprat.