Број на оглас: 3554019
Објавен на: 23.05.2020, 06:50
1 / 8

Honda Civik

4.700 €
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007, 2.2 CTDI, 140KS

- ESP Против пролизгување
- Сензори за дожд
- Темпомат
- ABS Кочници
- Старт копче за палење
- Серво волан
- Алумински бандажи 17'
- Магленки
- AIRBAGS SRS x12
- Кожен волан со команди
- Подесување на волан
- Имобилајзер - Заштита од кражба
- Автоматско уклучување светла
- Централна брава со далечинско x2 клуча
- Електрични прозори x4
- BABY LOCK на задни врати и прозори
- Фабричко радио
- 180 630км

КОНТАКТ ПРЕКУ VIBER