Број на оглас: 3553869
Објавен на: 27.05.2020, 20:54
1 / 6

Fiat Brava REG 10/2020

370 € 550 €
Марка:
Fiat
Модел:
Brava
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat brava, kolata e registrirana do 10/2020 povekje informacii na tel