Број на оглас: 3553801
Објавен на: 01.06.2020, 17:55
1 / 5

Polovni gumi Michelin i Kleber 205 65 15

1.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni letni gumi od markite Michelin i Kleber vo dobra sostojba. Dve gumi se Michelin dve se Kleber. Cenata e 1000 den od guma ili site 4 za 3000 den