Број на оглас: 3553443
Објавен на: 05.06.2020, 23:25
1 / 6

Opel Vectra 1.6 16v

1.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ful oprema odlicna