Број на оглас: 3553256
Објавен на: 02.08.2020, 10:26
1 / 4

Gumi Michelin 225 55 r17 polovni 500den

500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Gumite se vo dobra sostojba 500denara od guma fiks. Broj 074-601-314