Број на оглас: 3552607
Објавен на: 10.07.2020, 21:54
1 / 3

Stolici

1.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvani 2 drveni retro stolici.