Број на оглас: 3552468
Објавен на: 06.04.2020, 09:19
1 / 10

Jeep Grand cherokee V8 5.2litre so plinski ured

5.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
158 kw / 215 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Jeep Grand Cheroke V8 5.2litre 97god .Reg cela god .Benzin so plinski ured so ates .Motor Menjac (100%ISPRAVNI) Gumi ..off road .. servisiran ful oprema. Cena 5250evra
Info na ovoj broj 077605823