Број на оглас: 3552465
Објавен на: 09.04.2020, 01:34
1 / 5

Mercedes Benz S350 SLON

По Договор 5.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 350
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes S-class 1993God , SLON .