Број на оглас: 3552453
Објавен на: 26.03.2020, 19:07
1 / 3

Lenovo thinkpad Sl500

По Договор
Производител:
Lenovo
Xaрд диск HDD:
160 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava laptop Lenovo thinkpad Sl500.Processor intel core 2 duo T5670,graphic card intel GMA 4500(m)(HD),4 gb ram,120 hdd.