Број на оглас: 3552439
Објавен на: 26.03.2020, 18:51
1 / 9

Esquire 1963 replica Fagus

150 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Proizvedena vo Makedonija....