Број на оглас: 3552429
Објавен на: 01.04.2020, 10:02
1 / 4

DELL Inspirion 1525

По Договор
Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
3 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dell inspirion 1525.Processor intel core 2 duo 5750 (dvojadren),3gb ram,500 gb hdd,hdmi i dr.