Број на оглас: 3552422
Објавен на: 07.04.2020, 19:47
1 / 12

VW GOLF V 1.9TDI 06

4.300 € 4.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW GOLF V 1.9TDI 105ks 2006GOD SO 6-BRZINI NA REALNI 220.000km EXSTRA SOCUVANO, SO FUL OPREMA, PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!!
MOZNI ZAMENI CENA 4800eur