Број на оглас: 3552413
Објавен на: 26.03.2020, 18:05
1 / 7

АУДИ 80 Б4

1.500 € Цената не е фиксна 1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
Друг модел
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ауди 80 Б4 караван произведена 1994 год 1 9ТDI 66 кв, автомобилот е регистриран до јули 2020 год со зелен картон.
Информации на тел: 078 411 - 552 Љупчо