Број на оглас: 3552387
Објавен на: 26.03.2020, 17:30
1 / 4

Hidraulicna pumpa

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Hidraulicna pumpa vo odlicna sostojba
- 32L/min