Број на оглас: 3552358
Објавен на: 27.03.2020, 21:10
1 / 10

Audi 4

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
122 kw / 166 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi 4 2.5 motor 163hp
Mnogu zacuvano
proverka kade sakate
cena po dogovor
075 543 854