Број на оглас: 3552354
Објавен на: 05.04.2020, 00:34

kupuvam skrsen iphone so zdrava ploca

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
iphone 6
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


kupuvam skrsen iphone 6 so zdrava ploca. ama mozi i ponovi modeli