Број на оглас: 3552337
Објавен на: 26.03.2020, 16:16
1 / 12

BMW 320D 177ks

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava bmw 320d 177 ks model 2010god
-komandi na volan
-klimatronik
-parking senzori napred i nazad
-start stop sistem
-elektrika na site prozori
-novi gumi site 4