Број на оглас: 3552295
Објавен на: 26.03.2020, 15:18
1 / 3

Hladnja za parno za renault espace

50 €
Марка:
Renault
Модел:
Espase 2.0 benzin 16v
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Hladnjak za parno se prodava poradi sto ne mi bese problemot vo ladnjakot i ne go staviv.cisto nov neotpakuvan
Cena 50 evra kolku sto e zemen
Info 070 634 125 resul