Број на оглас: 3552292
Објавен на: 08.04.2020, 13:00
1 / 5

SE PRODAVA SENOSOBIRACKA VO EKSTRA SOSTOJBA

900 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


SENOSOBIRACKATA E VO EKSTRA SOSTOJBA MOZE DA SE PROBA I VIDI VO SEKOE VREME