Број на оглас: 3552180
Објавен на: 29.03.2020, 16:02
1 / 3

Се продаваат нови Bluetooth слушалки

950 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови Bluetooth слушалки
Повеќе информации на 077817968 - Даниел.