Број на оглас: 3552087
Објавен на: 26.03.2020, 11:04
1 / 2

Zongshen

850 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2008
Модел:
Zongshen

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


125