Број на оглас: 3552082
Објавен на: 29.03.2020, 13:16
1 / 8

Seat Ibiza 1.4 TDI 2007 God

2.700 € Цената не е фиксна 2.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam SEAT IBIZA 1.4TDI 2007 godina, 59KW- 80KS so pominati 205.000 km.Registracija do 10.2020 god.so ful oprema bez niedna zabeleska: 
--ALUMINIUMSKI BANDAZI
-- 4 novi gumi 2019(Letni)
--KLIMA(Topli/Ladi Extra)
--SERVO VOLAN
--ELEKTRIKA NA STAKLA
--ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
--ABS , ESP ,AIRBAG
--CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO SO DVA KLUCA
--RADIO FABRICNO SO AUX
--3 VRATI
BEZ ZAMENI
Kontakt: 071420551