Број на оглас: 3551937
Објавен на: 23.05.2020, 18:43
1 / 6

GTA farovi za Alfa 156. Po poracka moze i za 147,GT.

4.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Polirani vnatresno i nadvoresno moze i zamena vasite farovi i doplata...