Број на оглас: 3551930
Објавен на: 01.04.2020, 13:34
1 / 11

Audi TT Quattro

3.333 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
TT
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi TT 1.8 turbo quattro 180 ks, 4 novi gumi 18 inc, smeneto rebrast vodna pumpa, lamela zamaec cel set, sporski filter, novi patosnici mozna zamena za kes ima lufta...