Број на оглас: 3551911
Објавен на: 25.03.2020, 21:58
1 / 4

Audi a4

1.750 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi a4 1.6 74kw benzin-plin so atest pali vozi mozna zamena za karavan do 66kw
Povekje info na
078634231 kristijan