Број на оглас: 3551683
Објавен на: 25.03.2020, 17:14
1 / 6

BMX original velosiped UNIVEGA

9.000 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
Останато
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Bmx ramka originalen ispraven top.