Број на оглас: 3551523
Објавен на: 31.05.2020, 00:18
1 / 3

Prodavam Man TGA 410

4.900 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MAN TGA 410 so 4 gumi novi. Registriran do 11 mesec 2020. Kamionot e vo odlicna sostojba. MK dokumenti.