Број на оглас: 3551501
Објавен на: 26.03.2020, 22:06
1 / 12

Golf V 2.0 GTI 147KW

5.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
147 kw / 200 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava GOLF 5 2.0 147kw GTI ..VO ODLICNA SOSTOJBA