Број на оглас: 3551459
Објавен на: 23.05.2020, 22:57
1 / 8

Aluminski bandazi 15 za OPEL

120 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
110
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


aluminski bandazi 15 5x110 za Opel Corsa Astra h