Број на оглас: 3551454
Објавен на: 22.05.2020, 15:34
1 / 2

Polovni kiramidi

4 МКД 5 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodavat polovni keramidi okolu 1700 broja
cena=5 denari