Број на оглас: 3551439
Објавен на: 03.01.2022, 09:46
1 / 5

SHAKE & TAKE

800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници / Блендери

Вид на оглас: Се продава


NOV SHAKE & TAKE BLENDER