Број на оглас: 3551394
Објавен на: 11.08.2020, 12:47
1 / 7

Продавам VW Touran 2.0 tdi

4.299 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам VW Touran 2.0 tdi,donesen od CH za poveke informacii na 070-763-616 Dejan