Број на оглас: 3551229
Објавен на: 01.07.2020, 01:12
1 / 12

Golf 5 1.4 benzin neuvezuvan 112233

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kupena od salon od Makedonija, ima pominato 178000 realni km, so full oprema i zachuvana kako nova. Napraveni se komplet site servisi so novi gumi. Moze da se vidi i proba, kolata e kupena od BIS Auto Bitola ima i dokumentacija