Број на оглас: 3551215
Објавен на: 01.07.2020, 01:12
1 / 11

Smart forfour 2006 registriran cela godina 112233

1 €
Марка:
Smart
Модел:
ForFour
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so full oprema, panorama krov, klima, novi gumi, registrinana, servis komplet napraven moze zamena so realni ceni