Број на оглас: 3551179
Објавен на: 24.03.2020, 21:55

Stan 60m2 vo Demir Hisar

По Договор
Број на соби:
5
Квадратура:
60 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2005
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Север
Адреса:
Bitolska 2/1

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan 60m2 renoviran so dve decki,dnevna i kujna,spanla,hodnik,kopatilo,dve tarasi vizba i so dve garazi povejke informaci na tell...078277623 - NIKOLA
078277623 - NIKOLA
078277623 - NIKOLA
078277623 - NIKOLA