Број на оглас: 3551167
Објавен на: 04.04.2020, 10:47
1 / 6

Volvo FH 440

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Volvo Fh 440 2008g
-registriran do 29.09.20
Moze zamena i so kola ili vlekac Euro 6