Број на оглас: 3551112
Објавен на: 27.03.2020, 16:06
1 / 6

SE PRODAVA GOLF 3 1.9 TD... 078-450-703

550 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO DOBRA SOSTOJBA
MOTOR 1.9 TURBO DIZEL
POVEKE INFORMACII NA TELL
078-450-703
078-387-379