Број на оглас: 3551069
Објавен на: 27.03.2020, 23:26
1 / 10

Ford Mondeo 2.0HDI 2007 god.Germanski

5.700 €
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,vo perfektna sostoba(vidi sliki)Servisna kniga do posleden servis...Ful oprema.Plateni se site dvacki do registracija.
Za podetalni informacii javete se na broj:
070/218-038