Број на оглас: 3551015
Објавен на: 26.03.2020, 14:12
1 / 7

pasat 1.8t

1.850 € 2.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pasat 1.8 t so dizni plin lovato
registrirana do dekemvri
4 novi gumi
klima 100% ispravna
abs air bag
elektrika na site stakla ispravni
polu kozen enterier
prednica kamen
98 god
bez zameni
br 078201475