Број на оглас: 3550950
Објавен на: 24.03.2020, 15:54
1 / 6

opel vectra 1.7 isuzu 95 god.

1.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vectra 1.7 isuzu 1995 godina.registrirana do dekemvri 2020 godina.